PROGRAM PRO DOSPĚLÉ

ROZVRH KURZŮ OD 4. 9. 2018

DOPOLEDNÍ KONDIČNÍ CVIČENÍ MAMINEK S HLÍDÁNÍM DĚTÍ

  • Balantes - ball, bosu, pilates  - kombinace cvičení pro formování postavy zaměřené na hluboké svalové skupiny - posilovací, protahovací cvičení s využitím balančních pomůcek pro správnou funkci a stabilitu páteře (úterý 10.00 a čtvrtek 11.00);
  • Pilates - posiluje a protahuje (středa 11.00);
  • FIT ZÁDA - kombinace pilátes a cvičení zaměřeného na posturální svaly (svaly kolem páteře), cílené cvičení na mezilopatkové svaly a svaly pletence ramenního, protažení a uvolnění svalů, které mají tendenci se zkracovat, kompenzace sedavého zaměstnání (vhodné pro osoby, které pracují u počítače nebo mají dlouhodobou jednostrannou zátěž) v pátek v 11.00;

TANEC NA MÍČÍCH PRO TĚHULKY V BENJAMIN KLUBU

Co vás čeká? Sdílení žen a vzájemná podpora, prožitková část s bříšky a vizualizace miminka, protažení a roztančení celého těla, práce s pánevním dnem, uvolnění páteře, cévní gymnastika, dechové techniky, relaxace a zpěv pro vaše miminko. V úterý v 15,00.

VEČERNÍ KONDIČNÍ CVIČENÍ

  • Fit Ball a Step Aerobic pro začátečníky (čtvrtek 19.00)
  • Pilates (pondělí 19.00)
  • Balantes (středa 19.00)

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ DOSPĚLÝCH NA MÍČÍCH

  • vhodné při problémech se zády a klouby, uvolňuje svalové napětí, aktivizace oslabených svalových skupin s využitím rehabilitačních míčů (úterý a čtvrtek 18.00)
  • lekce vede fyzioterapeut 

FIT senior

Hlavním cílem cvičení Fit senior zůstává osobní fyzická a psychická zdatnost pro běžné denní činnosti, pro uchování soběstačnosti, jistoty, sebevědomí a také kvality života ve vyšším věku. Při cvičení seniorů vycházíme ze zachovalých funkcí organismu, které se snažíme neustále rozvíjet a posilovat.  Cvičit mohou senioři všech věkových skupin včetně zdravotně oslabených nemocemi pohybového aparátu a interními nemocemi.

Pravidelná pohybová aktivita je jednou z nejzdravějších věcí, které můžete pro sebe udělat. Pondělí 11,00 a 18,00.

 

 


Kontakt

Benjamin klub

Vejvanovského 1610,
149 00 Praha 11 - Háje


603 468 151
272912124 

AUKSYS